Productiemedewerker

Lunteren VMBO/MAVO 40 uur Techniek en installatie V-028667
Kom jij dit familiebedrijf in de beton versterken?
Vacature Productiemedewerker Lunteren

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Als productiemedewerker ben jij bezig met het produceren van betonelementen. In de fabriek, (waar bijna elke machine zelf gebouwd is) moet er zo effectief en kwalitatief mogelijk gewerkt worden. De kwaliteit van de producten is namelijk erg belangrijk, daar staat jouw nieuwe werkgever om bekend. Je komt te werken binnen een klein bedrijf in Lunteren die zich nu uitgebreid heeft naar Kesteren. Het is een klein team waar natuurlijk de vrijdag middag borrel niet vergeten word. De eigenaar is zelf ook ooit begonnen waar jij nu begint, genoeg doorgroeimogelijkheden!

Verder hou je je bezig met:

  • Het bedienen van de machine's;
  • Het beton storten in de aangegeven vormen;
  • Het beton schuren, zodat het beton glad wordt;

Over het bedrijf

Een korte introductie

Jouw nieuwe werkgever bestaat al sinds 1966. Ze begonnen met het maken van de eerste betonnen roosters voor boerenbedrijven uit de buurt. Dit deden ze gewoon vanuit huis; in de schuur werd begonnen met een klein handeltje. Het is een echt nuchter familie bedrijf, waarbij de eerste eigenaar het stokje over gaf aan zijn zoon, en nu in 2019 is het stokje overgedragen aan de schoonzoon. Het bedrijf groeit enorm en is aan het uitbreiden met onder andere een nieuw pand en later nog een nieuwe fabriek. De kwaliteit van de producten staat hier centraal, net als de nuchtere cultuur en de samenwerking onderling. 

Terug Productiemedewerker Lunteren

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  •  Een maand salaris tussen de €2200,- en de €2700,- bruto per maand afhankelijk van werkervaring
  • Tijdelijke contract met uitzicht op een vast dienstverband;
  • Vakantiegeld 8% per jaar;
  • Een uitdagende en verantwoordelijke functie met veel bevoegdheden;
  • Een fijne werkomgeving in een snelgroeiende organisatie, die een bepaalde visie nastreeft;
  • Een leerzame werkomgeving waarbij je omringt wordt met ervaren vakspecialisten;

Wat we verwachten

En waar we op hameren
  •  Je bent een harde werker en hebt geen 9:00 tot 17:00 mentaliteit;
  •  Je bent graag fysiek bezig, je sportschool abbonement kan je al opzeggen;
  • Je bent accuraat, kunt goed samenwerken, maar je kan daarnaast ook zelfstandig werken wanneer het moet;
  • Je kan tegen lawaai en vindt het geen probleem om met de daarvoor bestemde oor bescherming te werken, de machines maken veel herrie

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Maud Aarden

Naar solliciteren