Jij wilt graag het vak als lasser leren, want jij wilt graag een échte vakman worden!
Als leerling lasser ga je jezelf ontwikkelen tot een echte professional! Dit doe je door veel ervaringen op te doen. Tijdens het werk ga je met een collega mee op pad om zo alle werkzaamheden te leren. Voor dat je van start gaat met je nieuwe baan krijg je de kans om eerst mee te lopen op onze lasschool, zo heb je al wat basis kennis als je start met werken. Ideaal dus! Tijdens het werk ben je voornamelijk je collega aan het ondersteunen en ga je aan de slag met het lassen van verschillende constructies, leer je werken vanaf tekeningen, ben je bezig met het slijpen, zagen, boren, samenstellen en maak je kennis met MIG/MAG lassen. Je werkt mee aan veel verschillende projecten en daarom is geen een dag hetzelfde.
Kun je niet wachten en wil jij nu de volgende stap zetten in jouw carrière? Solliciteer dan direct en ik neem direct contact met je op!
Bedrijven in regio Brabant hebben jou met spoed nodig! Graag zoek ik met jou dé perfecte opdrachtgever voor een langdurige samenwerking. De markt is oververhit, houd jij je hoofd koel? Met jou in ons team kunnen we de hele wereld aan!
MIG/MAG of TIG lassen? Of toch liever samenstellen/constructiebankwerk? In de buitenlucht of toch binnen op de werkplaats?
Onze opdrachtgever is enorm groeiend en biedt jou veel mogelijkheden op het gebied van ontwikkeling, opleiding, cursussen en doorgroeimogelijkheden.
Ben jij startende op de arbeidsmarkt en ben jij op zoek naar een toffe werkplek? Dan ben jij voor ons uniek! Wanneer meld jij je aan?
Naast een afwisselende functie bij een hele leuke en gezellige werkgever bieden wij jou graag nog het volgende aan:
Rijbewijs maar geen auto? Covebo regelt dit voor jou! Wil je graag je VCA behalen? Geen probleem, dat kan via Covebo!
Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!
Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.
Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!