Operator drukkerij

Roosendaal VMBO/MAVO 38 uur Productie V-055235
Ben jij technisch onderlegd en weet jij hoe je met computers moet omgaan? Lees dan snel verder..
Vacature Operator drukkerij Roosendaal

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Als operator ga je aan de slag in de productiehal in Roosendaal.

Na het begroeten van je collega's start je je dag, de radio staat aan en je begint de dag met het opstarten van de machines. Als operator ben je verantwoordelijk voor het gehele proces van het begin tot het eind. Je stelt zelfstandig de drukpers in nadat je order uit de machine komt. Je zorgt ervoor dat de labels geknipt en gesneden worden aan de hand van de wensen van de klant. Uiteindelijk zie je jou werk terug in het dagelijkse leven in de supermarkt, hoe te gek is dat?!

Over het bedrijf

Een korte introductie

Je komt te werken bij één van de grootste drukkerijen van de Benelux. In meer dan 30 jaar zijn ze uitgegroeid tot een bedrijf van 100 medewerkers. Ze leveren hun producten in meer dan 16 landen door heel Europa.

Terug Operator drukkerij Roosendaal

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  • Startsalaris van €13,48 bruto p. uur excl. ploegentoeslag van 18,5%;
  • Een baan met uitzicht op een vast dienstverband;
  • Pensioenopbouw na 8 gewerkte weken;
  • Vakantiegeld van 8%;
  • Reiskostenvergoeding;
  • Een super leuke werkomgeving met veel mogelijkheden voor jou!

Wat we verwachten

En waar we op hameren
  • Je bent bereid om in 2 ploegendienst te werken, maar op vrijdag ben je wel ten alle tijden om 18:00 uur klaar met werken;
  • Je kan goed omgaan met computer programma’s;
  • Je bent bereid staand werk te verrichten;
  • Je kan goed zelfstandig werken, maar bent ook een echte teamplayer;
  •  Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal.
Terug Operator drukkerij Roosendaal

Een normale werkdag

Hoe ziet die er uit?

Je werkt een week in de ochtenddienst:

Van maandag van 06:00 – 14:30 uur

Dinsdag t/m donderdag van 06:00 – 14:30 uur

Vrijdag van 06:00 – 12:15 uur


En de andere week in de avonddienst:

Maandag van 14:30 – 23:30 uur

Dinsdag t/m donderdag van 14:30 – 22:00 uur

Vrijdag van 12:15 tot 18:00 uur 

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Lianne de Waard

Naar solliciteren