Productiemedewerker

Dordrecht VMBO/MAVO 40 uur Productie V-060220
Ben jij de productiemedewerker die graag wilt doorgroeien naar voorman? Dan zijn wij opzoek naar jou!
Vacature Productiemedewerker Dordrecht

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Jij als productiemedewerker krijgt de kans om je te bewijzen en door te groeien naar voorman. Wat jij nu precies gaat doen?! Je gaat zelfstandig volgens recept de vloeren produceren. Als jij nu de juiste kennis hebt ben je verantwoordelijk voor het:

  • Uitvoeren van productiewerkzaamheden;
  • Voorbereiden van productiecharges;
  • Afwegen van grondstoffen en halffabricaten;
  • Werken volgens recept en controleren van het proces;
  • Reinigen van installatieonderdelen en de algehele werkplek.

Over het bedrijf

Een korte introductie

Jij als productiemedewerker gaat werken in een fabriek om componenten voor o.a. gietvloeren en grindtegels samen te voegen, te mengen, doseren, verpakken en richting klant of magazijn te transporteren.

Jij gaat leren hoe alle machines en mengprocessen binnen de fabriek werken. Zorg dat jij je beste beentje voort zet en laat zien dat jij meer in je mars hebt!

Terug Productiemedewerker Dordrecht

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  • Een start salaris van €2166,- bruto p. maand;
  • Wekelijkse uitbetaling;
  • Werktijden van 07:00 - 16:00 uur;
  • De kans om door te groeien tot voorman binnen de organisatie;
  • Werken in een klein team collega’s die voor elkaar klaar staan.

Wat we verwachten

En waar we op hameren

Om deze functie als productiemedewerker goed te kunnen vervullen, vragen wij;

  • 1- 3 jaar ervaring te hebben als productiemedewerker;
  • Zelfstandig en nauwkeurig te werken;
  • Je bent een teamspeler maar zelfstandig werken is voor jou ook geen probleem.
Terug Productiemedewerker Dordrecht

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Neomie O`Herne

Naar solliciteren