Heb jij ervaring met lassen en ben jij op zoek naar een nieuwe baan met uitzicht op een vast contract?
Als operator lasrobot bestaan je werkzaamheden uit het bedienen, opbouwen en instellen van lasrobots. Zie je een las fout? Dan ga je met de hand de herstelwerkzaamheden uitvoeren. Ook het plaatsen en verwijderen van de mallen is iets wat tot je taken behoort, hiervoor kan gebruik gemaakt worden van een bovenloopkraan.
Als laatste zorg je ook voor een kwaliteit check zoals vermeld in de technische tekening.
Je komt te werken bij een bedrijf dat proactief is op het gebied van metaalbewerking.
Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!
Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.
Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!