Als medewerker productie werk je aan de lekkerste producten. Jij bewaakt de kwaliteit van de koeken, zijn er afwijkingen? Dan meld je deze natuurlijk bij je leidinggevende. Ook hou jij de productielijsten bij en zorg je ervoor dat deze zorgvuldig ingevuld worden. Verder Bestaan jouw taken uit het volgende:
Jouw nieuwe werkgever bestaat als sinds 1904 en zijn begonnen als een lokaal bakkersbedrijfje. Deze eenmanszaak is door de jaren heen uitgegroeid tot een modern en internationaal familiebedrijf. Maar nog steeds even smaakmakend als toen ze startte. Met drie vestigingen verdeeld over Nederland, zijn ze een sterk groeiende organisatie. Ze maken per locatie verschillende koek en banket voor zowel de nationale als internationale consument.
Jouw nieuwe werkplek zal zijn in Scherpenzeel, een kleine fabriek waarbij een team van zo’n 22 medewerkers rondlopen. Ondanks de grote van de organisatie, voelt het bedrijf erg persoonlijk aan. Zo komt nu en dan de eigenaar langs de vestigingen om even een praatje te maken met de werknemers. Op hun locatie in Scherpenzeel werken ze momenteel in dagdiensten, maar willen ze in de drukkere periodes van het jaar overstappen naar een twee ploegendienst. Kom jij hun team versterken?
Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!
Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.
Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!