Voorman Timmerman

Nederhorst Den Berg VMBO/MAVO 40 uur Bouw V-070602
Ben jij de nieuwe voorman Timmerman voor onze opdrachtgever in Nederhorst?
Vacature Voorman Timmerman Nederhorst Den Berg

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Als voorman timmerman houd jij je bezig met uitdagende projecten. Daarnaast bij jij het gezicht en aanspreekpunt van jouw nieuwe werkgever. Het is hierdoor belangrijk dat de communicatie en samenwerking tussen de verschillende afdelingen goed loopt. Je communiceert namelijk met je collega’s op kantoor, onderaannemers en collega’s op de bouw.

Taken en verantwoordelijkheden:

  • Aanturen van collega’s op de bouw;
  • Verschillende locaties bezoeken;
  • Meehelpen waar nodig is;

Over het bedrijf

Een korte introductie

Jouw nieuwe werkgever is ontstaan in het jaar 1974. Ze zijn gestart als eenmansbedrijf voor kleinschalige klussen. Ondertussen zijn ze uitgebreid naar een team van 15 mensen. Ze houden zich nog steeds bezig met kleinschalige klussen maar inmiddels doen ze ook complexe en ambitieuze projecten. Zoals funderingsherstel, renovaties, verbouwingen, nieuwe woningen tot bedrijfsgebouwen en gevels- en dak elementen. Ze hebben een eigen machinale werkplaats waar ze de producten op maat maken en hierdoor minder afhankelijk zijn van toeleveranciers.

Vanuit Covebo Nijkerk zullen wij jouw eerste aanspreekpunt zijn voor vragen over de vacature en een kennismaking. Als je aan de slag gaat met werken zullen wij voor je bedrijfskleding en gereedschap zorgen.

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  • Een salaris van €3700 - € 4300 per maand;
  • 25 vakantiedagen;
  • Goede pensioenregeling;
  • Een mogelijkheid tot opbouwen van ATV dagen;
  • Uitzicht op een contract bij de opdrachtgever.

Wat we verwachten

En waar we op hameren
  • 2 tot 3 jaar aantoonbare werkervaring in een soort gelijke functie;
  • Ervaring met nieuwbouw, renovatie en fundering projecten;
  • 40 uur per week beschikbaar;
  • Beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.
Terug Voorman Timmerman Nederhorst Den Berg

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Kimberly Pruim

Naar solliciteren