Magazijnmedewerker

Almere Poort, Almere 40 uur Logistiek V-073968
In deze baan heb je genoeg afwisseling en werk je ook nog eens in een gezellig bedrijf. Ben jij nieuwsgierig geworden? Lees dan snel verder!
Vacature Magazijnmedewerker Almere Poort, Almere

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Jij als magazijn medewerker bent verantwoordelijk voor het orderproces. Je controleert de binnenkomende goederen op juistheid, volledigheid en kwaliteit volgens de daarvoor geldende richtlijnen. Je bent verantwoordelijk voor rapporteren en het verwerken van de orders. Samen met je collega’s zorg je dat het proces zo soepel mogelijk verloopt. Jouw werkzaamheden in het kort zijn:  

  • Het orderpicken van de producten;
  • Zorgdragen voor orde en netheid op de werkvloer;
  • Het verzamelen en picken van de pallets.

Over het bedrijf

Een korte introductie

Jouw nieuwe werkgever is een bedrijf wat gespecialiseerd in o.a. bevestigingsmaterialen, deur- en meubelbeslag, ijzerwaren en hang- en sluitwerk en levert aan de diverse bouwmarktketens in Nederland en België. Met ons zeer ruime assortiment van ca. 10.000 artikelen hebben zij bijna alles op het gebied van ijzerwaren. Het bedrijf is in 1988 opgericht en gevestigd in Nijkerk. Je werkt met een leuk en jong team.

Terug Magazijnmedewerker Almere Poort, Almere

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  • Een salaris tussen de €2000,- en €2400 Bruto op basis van 40 uur;
  • 25 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag;
  • Tijdelijk contract met uitzicht op een vast dienstverband
  • €0,19-, per kilometer reiskostenvergoeding
  • Mogelijkheid om extra uren te maken
  • Een dagdienstfunctie.


Wat we verwachten

En waar we op hameren
  • Je bent flexibel en fulltime beschikbaar;
  • Je vind het leuk om in een magazijn te werken.
Terug Magazijnmedewerker Almere Poort, Almere

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Pepijn de Jong

Naar solliciteren