Als teammanager heb je regelmatig gesprekken met de directeur om de doelstellingen voor een bepaalde periode vast te leggen. Je bent verantwoordelijk voor het selecteren, aansturen, motiveren en ontwikkelen van het personeel. Je zorgt er tevens voor dat iedereen de benodigde middelen heeft om zijn/haar taken uit te voeren. Je begeleid en coacht de teamleden om hun prestaties te verbeteren.
Daarnaast ben je op het gebied van techniek super handig want naast je rol als teamleider steek je zelf ook de handen uit de mouwen.
Je gaat machines instellen en ombouwen, maak je ontwerpen van de opspanmallen, en beheer je het gereedschap.
Daarnaast heb je ervaring als Operator CNC Verspaning:
Je houdt je ook bezig met de administratie en de veiligheid op de werkvloer.
Na een gedegen inwerktijd is het de bedoeling dat jij de rechter hand gaat worden van de directeur en zal je zijn werkzaamheden overnemen bij afwezigheid van hem.
Daarom is het erg belangrijk dat je naast je technische kennis ook goede communicatieve skills bezit.
Dit familiebedrijf is gespecialiseerd in de CNC productie en nabewerking van ferro en non ferro producten. Deze producten zijn vooral van toepassing in de vrachtwagen- en tracorindustrie.
Dit bedrijf verzorgt een compleet aanbod In verspanende mogelijkheden op de gebieden van CNC draaien, CNC frezen, reinigen en meten.
Hun andere vestiging bewerkt deze producten na. Zo bieden ze een totaalpakket van ruw materiaal tot eindproduct.
Dit is een prachtige functie vol diversiteit.
Wanneer je hier gaat werken kun je op het volgende rekenen:
Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!
Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.
Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!