Zzp Industrieel reiniger Wormer ZZP

Wormerveer LBO 37 uur Schoonmaak en beheer V-075469
Industriële reiniging Wormer.
Vacature Industrieel reiniger Wormer ZZP Wormerveer

Deze opdracht

Wat ga je allemaal doen?

De cacao fabrieken waar jij komt te werken zijn gevestigd in Wormer en Zaandam. Omdat je in een fabriek werkt waar levensmiddelen geproduceerd worden is het een baan met veel verantwoordelijkheid. Ervaring in de industriële reiniging is daarom vereist. Dagelijks worden de vloeren schoongemaakt, kantines en sanitair en word alles afgenomen. Elke week worden de machines één dag stop gezet om grondig schoon gemaakt te worden. Jij gaat letterlijk hiervoor de machines in, dus jij bent niet bang in kleine ruimtes. De temperatuur in de fabriek kan warm zijn, hiervoor zijn er verplichte drinkpauzes.

Over de opdrachtgever

Een korte introductie

Willems & Zn schoonmaakdiensten is gevestigd in Wormer. Het is een schoonmaakbedrijf in de breedste zin van het woord. Glasbewassing, zonnepanelen, oplevering schoonmaak, gevelreiniging, en industriële reiniging. Hier werken vakmensen waar Willems & Zn trots op is. Het is 1 groot team waar iedereen gelijk is. Dat is bij Willems & Zn heel belangrijk. 

Wat we jou bieden

Naast een hoop vrijheid
  • Jij krijgt wekelijks betaald
  • Wij maken jouw factuur
  • Kan zowel fulltime als parttime

Wat we verwachten

Goed gereedschap is het halve werk
  • Jij niet vies bent van zwaar fysiek werk
  • Jij hebt ervaring in de industriële reiniging
  • In het bezit bent van VCA
  • Goede beheersing van de Nederlandse of Engelse taal i.v.m. veiligheid
  • In het bezit bent van rijbewijs B


Een opdracht via Covebo

De voordelen:

Wij vinden het belangrijk dat jij met vertrouwen op pad gaat. Dat betekent dat we veel persoonlijke aandacht hebben voor onze zzp’ers. Wij willen altijd meedenken en bieden graag een luisterend oor. Alles is voor elkaar!

Daarom werk je via Covebo:

  • Binnen 7 dagen wordt je volledige factuur betaald.
  • Diverse projecten, werk dat jij leuk vindt!
  • Persoonlijke begeleiding.
  • Werken met enthousiaste mensen om je heen.

Je hebt gereageerd, en dan?

Dit gaan we doen!
1
step icon
We nemen contact met je op!

Nadat je hebt gereageerd op een opdracht neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Als we na dit gesprek allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake op onze vestiging

Onder het genot van een lekker bakje koffie bespreken we jouw werkervaring en leren we elkaar kennen. Zien wij een match met de opdrachtgever? Dan stellen we je heel graag voor!

3
step icon
Bij de opdrachtgever langs

Is de opdrachtgever ook enthousiast? Dan mag je daar zo snel mogelijk op gesprek. Zorg dat je een fantastische indruk maakt en sleep die opdracht in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in:

Hi, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Marcia van Velzen

Naar solliciteren