Engineer

Den Dolder VMBO/MAVO 40 uur Engineering V-076169
Engineer gezocht voor Remia! Lees snel verder.
Vacature Engineer Den Dolder

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Jij als project engineer bent verantwoordelijk voor de begeleiding en voortgang van diverse projecten in de fabriek. Er zijn diverse soorten projecten waar jij werkzaam in zal zijn zoals werktuigbouwkundig en elektronische projecten. Het kan voorkomen dat jij de aanschaf verzorgt van duurzame nieuwe machines. Daarnaast regel jij ook de veiligheid op de werkvloer en het efficiënt laten verlopen van het werk proces. Daarnaast ga jij de volgende werkzaamheden nog uitvoeren als project engineer:

  • Uitwerken van diverse proceswijze voor een nieuw recept;
  • Het aanschaffen van nieuwe verpakkingsmachine;
  • Overdracht laten plaatsvinden van gekochte proces- en verpakkingsmachines;
  • Onderzoeken uitvoeren om te kijken naar verbeter methodes t.b.v. bestaande werkmethodes;
  • Instructies versturen m.b.t. nieuwe machines en het helpen met het installeren hiervan.

Over het bedrijf

Een korte introductie

Remia is sinds 1925 al een bekende naam gevestigd door de hele wereld. Inmiddels zijn er zo’n 400 medewerkers werkzaam. Remia is een dynamisch familiebedrijf. Het is begonnen met het produceren van margarine. In de jaren 60 is Remia ook begonnen met het produceren van snacksauzen. Zij hebben twee fabrieken in hun beheer. Daar worden de volgende producten geproduceerd: diverse snack sauzen, dressings, frituurvetten en margarines. Binnen Remia heerst er een no-nonsense mentaliteit. Het motto is ook wel: doe maar gewoon dat is al gek genoeg. Daarnaast zal jij bij Remia niet aan je lot overgelaten worden, maar krijg jij een buddy toegewezen om jou volledig weg wijs te maken. 

Terug Engineer Den Dolder

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact
  • Een brutosalaris vanaf €5000,- o.b.v. 40 uur per werkweek;
  • Een fulltime werkplek;
  • Jij kan jezelf ontwikkelen d.m.v. een opleidingsbudget;
  • Jij mag je eigen ideeën inbrengen voor verbeteringen;
  • Bij goed functioneren kan jij worden overgenomen door Remia;
  • Jij krijgt een 13e maand uitbetaald. 

Wat we verwachten

En waar we op hameren
  • Jij bent fulltime beschikbaar;
  • Jij gaat nauwkeurig en analytisch te werk;
  • Jij hebt ervaring met het werken van verpakkingsmachines;
  • Jij hebt een afgeronde hbo-opleiding in de richting van techniek en relevante ervaring.
Terug Engineer Den Dolder

Dit gaan we doen!

1
step icon
We nemen contact met je op!

Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!

2
step icon
Intake via de telefoon of videobellen

Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.

3
step icon
Sollicitatie bij de opdrachtgever

Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!

Lars Westerlaak

Naar solliciteren