Zodra jij start bij jouw nieuwe werkgever zal jij aan het werk gaan als operator. Als operator zal jij diverse werkzaamheden gaan uitvoeren. Jij bent met het volledige proces bezig om de productielijn goed te laten verlopen. Jij bent voornamelijk bezig met het uitvoeren van de volgende werkzaamheden:
Jouw nieuwe werkgever gevestigd in Amsterdam is een succesvol gemoderniseerd bakkersbedrijf. Dit bedrijf is volledig geautomatiseerd. Deze bakkerij heeft een divers aanbod voor de klanten die zij bedienen. Hierbij kan je denken aan de volgende broodjes: hamburgerbroodjes, hotdog broodjes, krentenbollen, bolletjes en nog veel meer.
Na je sollicitatie neemt onze recruiter contact met je op voor een korte kennismaking. Wat zoek jij in een baan en naar wat voor persoon is onze opdrachtgever op zoek?! Als we allebei enthousiast zijn plannen we snel een afspraak in!
Onze intake vindt plaats op onze vestiging. We nemen tijdens deze intake jouw cv en motivatiebrief door. Zien wij de match? Dan stellen we je heel graag voor aan onze opdrachtgever.
Hoe jouw kennismaking met de opdrachtgever precies in z’n werk gaat zal de Covebo recruiter met jou bespreken. In elk geval: zorg dat je een verpletterende indruk maakt en sleep die nieuwe baan in de wacht!