primary-job-image

Delivery manager

Jij zorgt dat slimme plannen ook écht tot leven komen. Efficiënt. Voorspelbaar. Samen.

  • Nijkerk
  • HBO
  • 40 uur
  • Digitalisering en ICT
  • V-192881

Je nieuwe baan

Wat ga je allemaal doen?

Breng rust, ritme en voorspelbaarheid in de ontwikkeling van Square, een app die dagelijks door ruim 12.000 mensen wordt gebruikt.

Square is de app waarmee uitzendkrachten van verschillende bedrijven binnen House of Covebo hun werk, huisvesting en administratie regelen. Eén app, maar daarachter bevindt zich een dynamisch speelveld van gebruikers, bedrijfsprocessen, interne teams, technische koppelingen en het ontwikkelteam van onze moederorganisatie House of HR. Square staat aan de vooravond van een volgende ontwikkelfase: de ambitie is helder en er zijn volop ideeën, maar het gezamenlijk en voorspelbaar realiseren daarvan vraagt om iemand die er overzicht in brengt.

Concreet betekent dat: je levert op voor vijf labels tegelijk, het ontwikkelteam waarmee je werkt zit bij House of HR in België, en releases komen in golven, periodes van intensief opleveren wisselen af met periodes van voorbereiden. Jij zorgt dat mensen, besluiten en werkzaamheden op het juiste moment samenkomen en dat afhankelijkheden zichtbaar zijn voordat ze in de weg gaan zitten.

Je werkt nauw samen met de Product Owner. Die bepaalt de productvisie, prioriteiten en gewenste gebruikerswaarde; jij zorgt er samen met het team voor dat die plannen haalbaar worden en ook waargemaakt. Je coördineert de oplevering en geeft geen leiding aan het team.

De baan

Je krijgt de ruimte en het mandaat om onze manier van werken verder te professionaliseren: je zorgt dat het team focus houdt, dat stakeholders weten waar ze aan toe zijn en dat releases gecontroleerd plaatsvinden.

  • Je vertaalt de roadmap naar een realistische planning en bewaakt die je weet op elk moment wat de status is van elk traject en kunt dat in één minuut uitleggen.
  • Je houdt voortgang, capaciteit en afhankelijkheden inzichtelijk en legt besluiten vast, zodat terug te vinden is wat we hebben afgesproken en opgeleverd.
  • Je stemt af met de Product Owner, het ontwikkelteam van House of HR en andere interne teams, en zorgt dat blokkades niet blijven liggen.
  • Je voert het gesprek met stakeholders over haalbaarheid, scope en timing ook als iets later of kleiner moet. Je krijgt het mandaat om onrealistische toezeggingen ter discussie te stellen en nieuwe verzoeken af te wegen tegen wat er al ligt.
  • Je faciliteert refinement-, plannings- en evaluatiesessies en zorgt voor een beheerste releaseplanning en een nette overdracht naar beheer.

Je stuurt daarbij niet alleen op planningen en processen. Je kijkt naar het volledige deliveryproces en creëert de omstandigheden waarin het team samen verantwoordelijkheid kan nemen.

Wat we jou bieden

Naast persoonlijk contact

Bij House of Covebo krijg je een zichtbare rol rond een digitaal product dat dagelijks door duizenden mensen wordt gebruikt, met korte lijnen en veel ruimte om onze manier van werken verder vorm te geven. Je krijgt onder andere:

  • een bruto maandsalaris van € 3.500 tot € 4.500 op fulltime basis, afhankelijk van je ervaring;
  • een bonusregeling;
  • een auto van de zaak;
  • een laptop en telefoon;
  • flexibele werktijden en de mogelijkheid om gedeeltelijk vanuit huis te werken;
  • 26 vakantiedagen op fulltime basis, met de mogelijkheid extra dagen bij te kopen;
  • een pensioenregeling waarvan House of Covebo twee derde van de premie betaalt en waarbij je eigen inbreng flexibel is;
  • volop mogelijkheden om je professioneel en persoonlijk te ontwikkelen;
  • aandacht voor vitaliteit en momenten waarop we onze successen samen vieren.

Maar dit is nog niet alles. Benieuwd naar wat we jou nog meer te bieden hebben? Bekijk hier alle arbeidsvoorwaarden.

Wat we verwachten

En waar we op hameren

Je brengt structuur zonder onnodige bureaucratie: je durft scherpte aan te brengen en weet tegelijk dat duurzame vooruitgang ontstaat door samenwerking en vertrouwen. Daarnaast beschik je over:

  • aantoonbare ervaring als Delivery Manager, Projectmanager of in een vergelijkbare rol binnen digitale productontwikkeling;
  • ·ervaring met een omgeving waarin meerdere teams, stakeholders en ontwikkelteams van elkaar afhankelijk zijn, ook over organisatiegrenzen heen;
  • het vermogen om een roadmap te vertalen naar een haalbare aanpak en de voortgang vervolgens actief te bewaken: je zit kort op planningen en updates en laat dingen niet zweven;
  • stevige stakeholdervaardigheden: je managet verwachtingen zorgvuldig en kunt “niet nu” uitleggen zonder het vertrouwen te verliezen;
  • kennis van agile werkwijzen zoals Scrum en Kanban, waarbij je het doel belangrijker vindt dan het framework;
  • voldoende technisch inzicht om met developers en architecten te sparren, afhankelijkheden te begrijpen en de juiste vragen te stellen, developer hoef je niet te zijn;
  • het vermogen om complexe voortgang en risico’s eenvoudig uit te leggen, aan technische én niet-technische collega’s;
  • hbo- of wo-werk- en denkniveau, verkregen door opleiding en/of relevante werkervaring.

Werk je nu met andere tooling of een andere agile werkwijze dan wij? Jira, Confluence en ons releaseproces leer je hier. Waar we niet omheen kunnen is dat overzicht houden en mensen in beweging krijgen in je zit.

Word jij onze Delivery manager?

Krijg jij energie van een complexe digitale omgeving waarin veel speelt, maar niet alles tegelijk kan? En weet jij ambities te vertalen naar een werkwijze waarin teams goed kunnen leveren en stakeholders weten waar ze aan toe zijn? Dan maken we graag kennis met je.

Over het bedrijf

Een korte introductie

Wij zijn House of Covebo, een familie van ambitieuze bedrijven in arbeidsbemiddeling. Elke dag gaan ruim 10.000 mensen uit binnen- en buitenland via ons aan de slag. En wij? Wij zorgen dat werk, en alles eromheen, goed geregeld is.

Inmiddels bestaat onze familie uit een mooie club ondernemende bedrijven: Aanpakkers, Covebo, Effect, EU Facility Services, Eurojob, Fygi, Logi-technic, MAATT, PRAN, Pro Industry, Verder in Techniek, Leerwerkplek en VNOM. We zijn ervan overtuigd dat positiviteit altijd wint, dat vrijheid je grootste verantwoordelijkheid is en dat je samen je beste zelf kunt zijn. Dat is wat ons verbindt. 

Bij House of Covebo bepalen we je niet hoe je je werk moet doen. Ga het maar gewoon doen. Bij ons werken ondernemende types. Durvers en doeners. We werken op onze eigen manier en weten zo al jaren te groeien. Natuurlijk lukt niet alles. Ook dat hoort erbij, maar we staan altijd voor elkaar klaar. We vieren graag onze successen. En soms vieren we zelfs onze fouten, als we er maar van leren. Zo maken we samen ieders wereld van werk, gewoon goed geregeld.

Please accept marketing-cookies to watch this video.
Delivery manager
Delivery manager

Geweldig, je bent geïnteresseerd!

Vul je gegevens in

Dit gaan we doen!

step icon
Wij bellen je

Tof dat je bij ons wilt werken! Op basis van je cv nemen we telefonisch contact met je op voor een korte eerste kennismaking. Als we allebei enthousiast zijn plannen we een afspraak in met de manager van de afdeling waar je hebt gesolliciteerd.

step icon
Gesprekken en test

In het eerste gesprek is het tijd om echt kennis te maken! Is er een klik? Dan kunnen wij je vragen om online een korte test te maken. Tijdens een tweede gesprek gaan we verder de diepte in. Wanneer er een match is, ontvang je een voorstel van ons.

step icon
Inwerken

Is het contract rond, dan kan het feest beginnen! Je volgt eerst introductiedagen om onze organisatie te leren kennen. Daarna is er een inwerkperiode waarbij je wordt gekoppeld aan een ervaren collega. Zo zorgen we ervoor dat je snel up and running bent!

Hey, kan ik je helpen?

Ik weet het antwoord op jouw vraag!